RE/MAX Prestige

Prodej stavebního pozemku 1.046 m2 v krásné krajině u Sychrova

Sychrov mapa
2 880 000
Prodej stavebního pozemku 1.046 m2 v krásné krajině u Sychrova Prodej stavebního pozemku 1.046 m2 v krásné krajině u Sychrova Prodej stavebního pozemku 1.046 m2 v krásné krajině u Sychrova Prodej stavebního pozemku 1.046 m2 v krásné krajině u Sychrova Prodej stavebního pozemku 1.046 m2 v krásné krajině u Sychrova Prodej stavebního pozemku 1.046 m2 v krásné krajině u Sychrova
Zobrazit fotografie

Prodej stavebního pozemku 1.046 m2 v krásné krajině u Sychrova

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji pozemek v krásné přírodě s výbornou polohou. Pozemek je ideální pro výstavbu rodinného domu pro stálé bydlení, případně i chalupy k rekreaci. Obec Sychrov v tomto okamžiku nemá územní plán, o možné výstavbě se rozhoduje na základě vymezeného zastavěného území, přičemž předmětný pozemek se v tomto území nachází; nachází se ovšem přesně na jejím okraji, takže např. na jižní straně pozemku – odkud je nejhezčí výhled do kraje – již další stavby nebudou realizovány. Na západní straně se nachází zemědělská stavba, ta ale přímo s pozemkem nesousedí a bude možno ji „odclonit“ např. výsadbou živého plotu. Dle stávající okolní zástavby lze předpokládat možnou zastavitelnost na úrovni 40%, s možnou výstavbou objektu venkovského vzhledu (se sedlovou střechou) o 2 nadzemních podlažích.
Inženýrské sítě nejsou přímo k pozemku zavedeny; elektřinu je možné přivést ze vzdálenosti několika metrů, vodu pak bude možné řešit buď novým řadem (vzdálenost od stávajícího okolo 50 m) nebo vrtem/studnou na pozemku.
Pozemek má výbornou polohu, ve velmi klidné, prakticky neprůjezdné, vesnici. Poslouží jako výchozí bod do Českého ráje nebo do Jizerských hor. Z pozemku je výhled na věže zámku Sychrov, stejně jako na Ještěd. Zároveň je zde velmi dobrá dopravní dostupnost do Prahy (50 min po D10) a Liberce (15 min). Okolí nabízí nespočetné možnosti výletů, ať už na kole nebo pěšky…
Neváhejte se na nás obrátit pro další informace, v RE/MAX Prestige jsme vždy připraveni Vám vyjít vstříc!

Zobrazit více Skrýt popis

Cena pozemku: 2 880 000 Poznámka: Včetně provize RK a všech poplatků Číslo nabídky: 285-NP00072 Obec: Sychrov

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

2 880 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

fullname: fname: phone:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Pavel Šilha
Pavel Šilha
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
email: fname:

Podrobné informace

Kategorie Pozemky
Druh pozemku Pro bydlení
Celková plocha m2 1046
Umístění objektu Okraj obce
Vyhláška 264/2020 Sb.
Poloha zadaná inzerátem je obec