RE/MAX Prestige

Prodej stavebních pozemků 6.373 m2 v Ládví, 17 km Prahy

Kamenice mapa
11 950 000

Prodej stavebních pozemků 6.373 m2 v Ládví, 17 km Prahy

V exkluzivním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji pozemky ve velmi atraktivní lokalitě kousek od Prahy, v kat. území Ládví, obec Kamenice. Celkem se jedná o výměru 6.373 m2, tvořenou pěti parcelními čísly. Z nich je cca 2.300 m2 v zastavitelné oblasti, zbytek pozemků je klasifikován jako trvalý travní porost, resp. v ÚP obce jako „louky a nelesní přírodní plochy“. Na jednom z pozemků je umístěn rodinný dům s číslem popisným, určený k demolici.
V tomto okamžiku lze na pozemcích vyčlenit dvě stavební parcely: Jedna – se stávajícím objektem k demolici – o výměře 666 m2 (následně s možností zvětšení na úkor sousedních pozemků) a druhá o výměře 1.500 m2 – tuto plochu lze plně využít pro rodinný dům až se třemi bytovými jednotkami a podlahovou plochou až 750 m2. Pro případné rozšíření zastavitelné plochy by bylo dále nutné žádat změnu územního plánu. Nebo zbytek pozemku využít jako vysoce nadrozměrnou zahradu, pastvinu pro koně… Regulativy k zástavbě dle platného územního plánu obce Kamenice jsou k dispozici v RK.
U hranic pozemků se nalézají veškeré sítě – elektřina, plyn, voda, kanalizace. Na pozemcích je k dispozici též studna.
Celkově lze tedy již dle stávajícího územního plánu pozemky využít k výstavbě 2 RD s celkově až 4 bytovými jednotkami.
Pozemky přímo sousedí s krásnou přírodou a jsou součástí Přírodního parku Velkopopovicko, který nabízí nesčetné rekreační vyžití. V blízkosti se dále nachází např. Štiřínský zámek s golfovým hřištěm, golfové hřiště Loreta, a mnoho jiných zajímavých tipů k výletům či jinému trávení volného času. Zároveň je zde vynikající dopravní obslužnost, kdy přímo u hranice pozemků je zastávka autobusu na metro Budějovická, pozemky jsou vzdáleny 17 km od kraje Prahy s dojezdovou dobou okolo 20 min. Občanská vybavenost je k dispozici v nedaleké Kamenici (škola, školka, pošta, supermarkety…), případně pak dále v Jesenici nebo samozřejmě v blízké Praze (kam se lze též dostat po D1 - nájezd na D1 ve vzdálenosti 12 km).
V RE/MAX Prestige Vám rádi podáme další informace, neváhejte se na nás obrátit!

Zobrazit více Skrýt popis

Cena pozemku: 11 950 000 Poznámka: Včetně provize RK a všech ostatních poplatků Provize: Včetně provize Číslo nabídky: 285-NP00047 Obec: Kamenice

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

11 950 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

fullname: email: fname:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Pavel Šilha
Pavel Šilha
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
fname: phone:

Podrobné informace

Kategorie Pozemky
Druh pozemku Pro bydlení
Celková plocha m2 6373
Umístění objektu Okraj obce
Elektřina Elektro - 230 V
Inženýrské sítě Vodovod, kanalizace, plyn, elektřina
Stavba Ostatní
Třída G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška 148/2007 Sb.