RE/MAX Prestige

Prodej stavebních pozemků 2.426 m2 Staré Splavy u Máchova jezera

Doksy mapa
2 950 000
Prodej stavebních pozemků 2.426 m2 Staré Splavy u Máchova jezera Prodej stavebních pozemků 2.426 m2 Staré Splavy u Máchova jezera Prodej stavebních pozemků 2.426 m2 Staré Splavy u Máchova jezera Prodej stavebních pozemků 2.426 m2 Staré Splavy u Máchova jezera Prodej stavebních pozemků 2.426 m2 Staré Splavy u Máchova jezera Prodej stavebních pozemků 2.426 m2 Staré Splavy u Máchova jezera Prodej stavebních pozemků 2.426 m2 Staré Splavy u Máchova jezera Prodej stavebních pozemků 2.426 m2 Staré Splavy u Máchova jezera Prodej stavebních pozemků 2.426 m2 Staré Splavy u Máchova jezera Prodej stavebních pozemků 2.426 m2 Staré Splavy u Máchova jezera
Zobrazit fotografie

Prodej stavebních pozemků 2.426 m2 Staré Splavy u Máchova jezera

V exkluzivním zastoupení majitelů nabízíme k prodeji pozemky s vynikající polohou přímo u hlavní silnice č. 38 ve Starých Splavech u Máchova jezera. Pozemky (3 parc. čísla) o celkové výměře 2.426 m2 jsou dle platného územního plánu umístěny v zóně „SV – plochy smíšené – obytné“ s velmi širokým možným využitím. Lze zde realizovat jak výstavbu rodinných či bytových domů, tak i stavby komerční či zemědělské. Kompletní soupis možného hlavního i přípustného využití naleznete ve fotodokumentaci.
Nabízí se například kombinované využití pro komerční činnost v přední části pozemku s bydlením v zadní – klidnější – části. Pozemek přímo sousedí i s rezidenční výstavbou.
IS nejsou přímo na pozemky zavedeny, jsou nicméně k dispozici vesměs v bezprostřední blízkosti. Ohledně přístupu/příjezdu na pozemek je vedeno jednání s vedením města Doksy, přičemž je předjednána možnost přístupu přes sousední obecní pozemek, který je veden jako veřejná komunikace. Terén je zde rovný, pozemek je do značné míry zarostlý zelení, vesměs náletovou.
Nemovitost se nachází ve velmi žádané a turisticky atraktivní oblasti Máchova jezera, na hlavním tahu mezi Mladou Boleslaví a Českou Lípou. Vaše budoucí objekty například pro komerční činnost budou tedy velmi dobře viditelné a dosažitelné pro vaše potenciální zákazníky.
Neváhejte se na nás obrátit pro více informací, v RE/MAX Prestige jsme vždy připraveni Vám vyjít vstříc!

Zobrazit více Skrýt popis

Cena pozemku: 2 950 000 Poznámka: Cena včetně provize RK a všech poplatků Číslo nabídky: 285-NP00104 Obec: Doksy

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

2 950 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

fname:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Pavel Šilha
Pavel Šilha
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
lname: fname: fullname: phone:

Podrobné informace

Kategorie Pozemky
Druh pozemku Pro komerční výstavbu
Celková plocha m2 2426
Umístění objektu Centrum obce
Inženýrské sítě Vodovod, kanalizace, plyn, elektřina
Stavba Ostatní
Vyhláška 264/2020 Sb.