RE/MAX Prestige

Prodej souboru 7 stavebních pozemků, celkem 7.361 m2 ve Slaném

Slaný mapa
3 600 / m2

Prodej souboru 7 stavebních pozemků, celkem 7.361 m2 ve Slaném

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji soubor stavebních pozemků v severní části města Slaný. V nabídce je 7 stavebních pozemků o výměře 767 – 1.080 m2 + komunikace. Pozemky jsou dle platného územního plánu umístěny v zóně „BI – plochy bydlení v rodinných domech“, ideální pro výstavbu rodinných domů. Je zde možné postavit rodinné či řadové domy se dvěma nadzemními podlažími a obytným podkrovím, s podílem zastavěných a zpevněných ploch max. 40%.
Majitel má v úmyslu prodat pozemky jako celek, nabídka je tedy vhodná pro development s tím, že je možné buď po přípravě následně prodat jednotlivé pozemky jako stavební parcely nebo vystavět rodinné domy a ty následně prodat.
Na pozemky je již zavedena elektřina, ostatní sítě (voda, kanalizace) a komunikace (včetně veřejného osvětlení) budou přivedeny na východní okraj pozemků po realizaci již naplánovaného a schváleného projektu městem Slaný. Nyní zde probíhá stavební řízení a realizaci lze očekávat během letošního nebo příštího roku.
Na prodej je případně i sousední pozemek o výměře 9.076 m2, který je dle ÚP zařazen do stejné plochy „BI“. Tento pozemek není rozparcelovaný a nejsou tedy přivedeny IS, na druhou stranu je nabízen za výhodnější cenu. Při společném nákupu všech pozemků by tedy vznikla plocha s výměrou přes 16.000 m2, s velmi zajímavou průměrnou cenou za m2 a s potenciální možností výstavby okolo 15 RD.
Pozemky se nalézají v severní části města Slaný, která je velmi snadno dostupná z obchvatu silnicí č. 16. Jedná se o klidnou rezidenční oblast, kde již v nedávné době došlo či nadále dochází k poměrně intenzivní výstavbě nových RD. Vzdálenost na okraj Prahy je cca 26 km s dojezdovým časem okolo 20 minut. Zároveň v samotném městě Slaný naleznete veškerou občanskou vybavenost.
Neváhejte se na nás obrátit pro více informací, v RE/MAX Prestige jsme vždy připraveni Vám vyjít vstříc!

Zobrazit více Skrýt popis

Cena pozemku: 3 600 / m2 Poznámka: Včetně provize RK a všech poplatků Číslo nabídky: 285-NP00137 Obec: Slaný

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

3 600 / m2

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

phone: lname:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Pavel Šilha
Pavel Šilha
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
email: fullname:

Podrobné informace

Kategorie Pozemky
Druh pozemku Pro bydlení
Celková plocha m2 7631
Voda Voda - dálkový vodovod
Odpad Kanalizace
Umístění objektu Klidná část obce
Elektřina Elektro - 230 V, Elektro - 400 V
Inženýrské sítě Vodovod, kanalizace, elektřina
Vyhláška 264/2020 Sb.