RE/MAX Prestige

Prodej pozemku se stavebním povolením na stavbu RD, Nespeky – Městečko

Nespeky mapa
4 490 000

Prodej pozemku se stavebním povolením na stavbu RD, Nespeky – Městečko

ZAČNĚTE STAVĚT HNED, BYDLET MŮŽETE UŽ DO KONCE ROKU!

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji pozemek o výměře 800 m2 v atraktivní lokalitě obce Městečko (součást obce Nespeky), pouhých 23 km od okraje Prahy, v krásné krajině Posázaví. Pozemek se dle územního plánu nachází v zóně BI – „Bydlení individuální“, která je vhodná k výstavbě rodinného domu; je možné vystavět RD s jedním nadzemním podlažím + podkrovím, s koeficientem zastavění plochy 30%, resp. s hlavní budovou o výměře max. 250 m2.
Pozemek je plně připraven k výstavbě: je přivedena elektřina; na pozemku se nachází vrtaná studna a během tohoto roku bude dokončen obecní vodovod, nyní již ve výstavbě. Ale především: K dispozici je PROJEKT A VYDANÉ STAVEBNÍ POVOLENÍ na výstavbu RD o podlahové ploše 113 m2 ve dvou podlažích, dále zahradního domku a zpevněných ploch, mj. se stáním pro 2 auta. Projekt je samozřejmě možné případně ještě upravit přesně dle vašich požadavků a potřeb. Jsou již také vybudovány základy pro tento RD. Se stavbou tedy můžete začít prakticky okamžitě a k velmi pěknému bydlení se dopracovat během poměrně krátké doby. Ostatně začít bydlet prakticky hned můžete, pokud například začnete stavbou zmíněného zahradního domku s letní kuchyní o výměře 27 m2, který můžete využít jako provizorní bydlení po dobu výstavby.
To vše znamená značnou úsporu nákladů, které by jinak bylo třeba vynaložit – lze odhadovat na úrovni cca 800.000 Kč. Součástí prodeje je kromě projektu i spoluvlastnický podíl na příjezdové cestě.
Pozemek se nachází ve velmi klidné oblasti, ve slepé ulici s minimálním provozem a poskytuje krásný výhled do okolní přírody. V okolí naleznete nespočet cílů pro pěší či cyklo turistiku a jiné sportovní aktivity. Atraktivní je určitě blízkost řeky Sázavy nebo např. golfového hřiště Loreta
Obec Nespeky leží jen málo přes 20 km od okraje Prahy, přímo v obci naleznete několik restaurací a večerku, další obchody a služby se nacházejí v nedalekém Poříčí nad Sázavou (necelé 2 km, je zde i MŠ a ZŠ), dále pak v Pyšelech (5 km) a v Kamenici (10 km). Do Prahy se kromě krátké cesty autem dostanete též např. autobusem 337 přímo z obce, který vás doveze na metro Budějovická.
Neváhejte se na nás obrátit pro další informace, v RE/MAX Prestige jsme vždy připraveni Vám vyjít vstříc!

Zobrazit více Skrýt popis

Cena pozemku: 4 490 000 Poznámka: Včetně provize RK a všech poplatků Číslo nabídky: 285-NP00158 Obec: Nespeky

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

4 490 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

lname: email:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Pavel Šilha
Pavel Šilha
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
fname: fullname: lname: email:

Podrobné informace

Kategorie Pozemky
Druh pozemku Pro bydlení
Celková plocha m2 800
Voda Voda - dálkový vodovod, Voda - studna
Odpad Jímka
Umístění objektu Klidná část obce
Elektřina Elektro - 230 V, Elektro - 400 V
Inženýrské sítě Vodovod, elektřina
Vyhláška 264/2020 Sb.