RE/MAX Prestige

Prodej podílu ½ na stavebním pozemku 1.057 m2 v lokalitě Praha Zbraslav - Baně

Praha mapa
2 900 000
Prodej podílu ½ na stavebním pozemku 1.057 m2 v lokalitě Praha Zbraslav - Baně Prodej podílu ½ na stavebním pozemku 1.057 m2 v lokalitě Praha Zbraslav - Baně Prodej podílu ½ na stavebním pozemku 1.057 m2 v lokalitě Praha Zbraslav - Baně Prodej podílu ½ na stavebním pozemku 1.057 m2 v lokalitě Praha Zbraslav - Baně Prodej podílu ½ na stavebním pozemku 1.057 m2 v lokalitě Praha Zbraslav - Baně Prodej podílu ½ na stavebním pozemku 1.057 m2 v lokalitě Praha Zbraslav - Baně Prodej podílu ½ na stavebním pozemku 1.057 m2 v lokalitě Praha Zbraslav - Baně Prodej podílu ½ na stavebním pozemku 1.057 m2 v lokalitě Praha Zbraslav - Baně Prodej podílu ½ na stavebním pozemku 1.057 m2 v lokalitě Praha Zbraslav - Baně Prodej podílu ½ na stavebním pozemku 1.057 m2 v lokalitě Praha Zbraslav - Baně Prodej podílu ½ na stavebním pozemku 1.057 m2 v lokalitě Praha Zbraslav - Baně Prodej podílu ½ na stavebním pozemku 1.057 m2 v lokalitě Praha Zbraslav - Baně
Zobrazit fotografie

Prodej podílu ½ na stavebním pozemku 1.057 m2 v lokalitě Praha Zbraslav - Baně

V zastoupení majitelky nabízíme k prodeji podíl ideální ½ na pozemku ve velmi atraktivní lokalitě pražské Zbraslavi, část Baně. Pozemek o výměře 1.057 m2 je dle platného územního plánu umístěn v zóně „OB – čistě obytné“.
V dané oblasti v současné době platí stavební uzávěra v důsledku ochranného pásma místního lomu; lze očekávat její odstranění v budoucnosti, proto se jedná o velmi zajímavou investiční příležitost – nabídková cena dané skutečnosti zohledňuje, okamžitě stavebně využitelné pozemky v dané oblasti se nabízejí za ceny nejméně třikrát vyšší.
Daná lokalita je velmi klidná, stranou od hlavního tahu a obklopená zelení, vysoko nad záplavovým územím. Pozemek se nalézá v zástavbě vesměs zahrádkářských či rekreačních objektů. Po odstranění uzávěry lze v sousedství očekávat výstavbu čistě rodinných domů, lokalita i nadále zůstane tedy velmi klidná, hodnota pozemků ovšem výrazně naroste.
Pozemek je přístupný prostřednictvím věcného břemene na sousedním pozemku.
Svým umístěním na okraji hlavního města nabízí lokalita výbornou výchozí polohou pro outdoorové aktivity. Veškerá občanská vybavenost je samozřejmě v bezprostředním nebo blízkém okolí k dispozici. Autobusová zastávka se spojem mířícím na Smíchovské nádraží je vzdálená 250 m.
Neváhejte se na nás obrátit pro více informací, v RE/MAX Prestige jsme vždy připraveni Vám vyjít vstříc!

Zobrazit více Skrýt popis

Cena pozemku: 2 900 000 Poznámka: Včetně provize RK a všech poplatků Číslo nabídky: 285-NP00103 Okres: Hlavní město Praha Část obce: Zbraslav

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

2 900 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

lname: fullname: phone:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Pavel Šilha
Pavel Šilha
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
phone: lname: fullname: email:

Podrobné informace

Kategorie Pozemky
Druh pozemku Pro bydlení
Celková plocha m2 1057
Umístění objektu Klidná část obce
Elektřina Elektro - 230 V, Elektro - 400 V
Inženýrské sítě Vodovod, elektřina
Vyhláška 264/2020 Sb.