RE/MAX Prestige

Investiční příležitost - prodej ubytovacího zařízení v těsné blízkosti Prahy

Dobříč mapa
19 890 000

Investiční příležitost - prodej ubytovacího zařízení v těsné blízkosti Prahy

V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme k prodeji ubytovací zařízení 3 km od západního okraje Prahy. Jedná se o bývalý penzion se stravovací částí, v současnosti využívaný jako ubytovna, především pro zahraniční pracovníky – velkou výhodou je, že jde o zavedený provoz, generující velmi dobré výnosy, toto podnikání je tedy možné převzít a dále rozvíjet; není třeba začínat „od nuly“. Případně by bylo možné objekt rekonstruovat na moderní stravovací/ubytovací zařízení.
Objekt se nachází na pozemcích o celkové výměře 1.114 m2, je to dvoupodlažní, částečně podsklepený objekt s celkovou podlahovou plochou 615 m2. V přízemí se nachází hala o 62 m2, kuchyňské zázemí (28 m2) a dále 7 pokojů (2 – 7 lůžek), vesměs se společným sociálním zařízením, k tomu jeden byt pro správce. V prvním patře je dále k dispozici 12 pokojů (2 – 3 lůžka), každý s vlastní koupelnou/WC. Sklepní prostory mají 43 m2, dále jsou na dvoře k dispozici přístřešky, skladovací prostory…
Celkově je v tomto okamžiku nabízeno k ubytování 59 lůžek, výnos z ubytování nabízí zhodnocení vysoce přes 10% ročně, podrobnější analýza výnosnosti je k dispozici v RK. Náklady na provoz jsou poměrně nízké, i vzhledem k využití vlastní studny a možnosti vytápět objekt částečně krbem. Jinak je topení plynové. Roční náklady v tomto okamžiku cca 70.000 Kč vodné, 130.000 Kč elektřina, 80.000 Kč plyn.
Částečným řešením financování může být převzetí stávajícího podnikatelského úvěru (cca polovina požadované ceny nemovitosti) za velmi výhodný úvěr s úrokem 4,6%. Úvěr byl sjednán v roce 2019 na 20 let, splátka 65.000 Kč/měs.
Velkou výhodou je dále poloha objektu, pouhé 3 km od okraje Prahy (výjezd z městského okruhu na Ořech). Přímo v Dobříči je zastávka autobusu (linky 309 a 310 na Zličín), na vlakovou zastávku Jinočany je to 1,5 km (vlak na Smíchov každých 30 min).
Jedná se bezpochyby o výbornou investiční příležitost, neváhejte se na nás obrátit pro více informací, v RE/MAX Prestige jsme vždy připraveni Vám vyjít vstříc!

Zobrazit více Skrýt popis

Cena objektu: 19 890 000 Poznámka: Cena případně k jednání Číslo nabídky: 285-NP00089 Obec: Dobříč Ulice: Skryto

Spočítejte si splátku hypotéky

Na kolik vás vyjde pořízení vlastního bydlení? Zadejte pár informací do naší hypoteční kalkulačky a hned si prohlédněte výsledek.

Kupní cena nemovitosti

19 890 000

Výše hypotéky

Doba splácení

Vypočítaná měsíční splátka

Úroková sazba 1.59 %

0 Kč

Hypotéku zařídíme za vás

Ušetřete svůj čas i nervy. Naši makléři zařídí veškeré papírování a dovedou vás až k úspěšnému podpisu smlouvy v bance.

Nechte nám kontakt, náš makléř se v pracovní dny ozve do 24 hodin

fname:

Kontaktujte makléře nemovitosti

Pavel Šilha
Pavel Šilha
Detail makléře

Potřebujete poradit/máte zájem o prohlídku?

*
*
*
lname: fname: fullname:

Podrobné informace

Typ domu Patrový
Typ zařízení Hotel
Stav objektu Dobrý
Voda Voda - zdroj pro celý objekt, Voda - dálkový vodovod, Voda - studna
Odpad Kanalizace
Plyn Plynovod
Druh objektu Cihlová
Vybaveno Ano
Zastavěná plocha m2 491
Užitná plocha m2 615
Plocha parcely m2 1114
Elektřina Elektro - 230 V, Elektro - 400 V
Telekomunikace Internet
Topení Ústřední plynové
Doprava Vlak, MHD, autobus
Počet lůžek 59
Podlaží podzemní 1
Počet podlaží objektu 2
Třída G - Mimořádně nehospodárná
Vyhláška 264/2020 Sb.