RE/MAX Prestige
Pavel Šilha

Pavel Šilha Majitel

Jazyky Jazyky Jazyky
Kontaktovat Nemovitosti Pavel Šilha je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 03123936.

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5
Reference klientů

Specializace - typ nemovitosti

Pozemky, byty, domy, komerční nemovitosti, developerské projekty

Informace o makléři

Profil

Jsme dynamický team s totálním zaměřením na potřeby zákazníka. A jak Vám můžu já konkrétně pomoci?

Až do nedávna jsem se pohyboval v úplně jiné oblasti, konkrétně v automobilovém průmyslu, kde jsem zastával vysoké manažerské pozice. Byl jsem zodpovědný za business s obratem několika miliard korun, řídil teamy o několika desítkách lidí… A se skromností sobě vlastní říkám: " V tom, co jsem dosud dělal, jsem vesměs uspěl… A jsem rozhodnut uspět i v této branži :-)". 

Kam tedy vlastně míříme? Jsme úspěšná realitní kancelář. Ne ta největší na světě ani v Praze, ale skvěle fungující, poskytující – samozřejmě - ty nejlepší služby svým zákazníkům a také to nejlepší zázemí svým spolupracovníkům – makléřům. Protože úspěšní a vydělávající makléři = úspěšná a prosperující kancelář. Která pak vydělané peníze může investovat do… dalšího rozvoje a podpory svých makléřů. A ti jsou pak výborně připraveni pro poskytování špičkových služeb svým zákazníkům. Tím se kruh uzavírá, všichni jsou spokojeni… 

Kromě podpory našeho teamu makléřů jsem nicméně připraven poskytnout ty nejlepší služby i přímo v terénu. Zákazník je u mě vždy na prvním místě a jsem přesvědčen, že je to na mém přístupu poznat!

Nabídka nemovitostí

Realizace

Reference

Poskytování všech informací nezbytných kolem prodeje nemovitosti, všestranná péče o klienta, profesionální přístup...

Hodnocení: 5/5

Profesionál vše bez problémů

Hodnocení: 5/5

Kontaktní formulář

*
*
*
*
lname: fname: phone: