RE/MAX Prestige

O kanceláři RE/MAX Prestige

Chystáte se prodávat svoji nemovitost? A chcete ji „PRODÁVAT“ nebo raději „PRODAT“? Pokud platí to druhé, pojďte do toho s námi:

> Na začátku nabízíme cenový odhad ZDARMA

> Vaši nemovitost prodáme hladce, rychle a bez starostí pro Vás

> Hodnotu vaší nemovitosti maximalizujeme prostřednictvím RE/MAX Aukce

Spolehlivost našich cenových odhadů 97%: Finální prodejní cena nemovitosti se v průměru od našeho ocenění liší jen o 3%

Průměrná rychlost prodeje nemovitosti (doba od podpisu zprostředkovatelské smlouvy do podpisu rezervační smlouvy) je u nás 22 dnů

U nemovitostí prodaných v rámci RE/MAX Aukce je průměrné navýšení ceny 17% (finální prodejní cena oproti ceně nabídkové)

Něco o majiteli:

Pavel Šilha

Majitel kanceláře

pavel.silha@re-max.cz

(+420) 605 945 005

Pavel Šilha se až do nedávna pohyboval v úplně jiné oblasti, konkrétně v automobilovém průmyslu, kde zastával vysoké manažerské pozice. Byl zodpovědný za business s obratem několika miliard korun, řídil teamy o několika desítkách lidí… A se skromností sobě vlastní říká: " V tom, co jsem dosud dělal, jsem vesměs uspěl… A jsem rozhodnut uspět i v této branži :-)". 

Kam tedy vlastně míříme? Jsme úspěšná realitní kancelář. Ne ta největší na světě ani v Praze, ale skvěle fungující, poskytující – samozřejmě - ty nejlepší služby svým zákazníkům a také to nejlepší zázemí svým spolupracovníkům – makléřům. Protože úspěšní a vydělávající makléři = úspěšná a prosperující kancelář. Která pak vydělané peníze může investovat do… dalšího rozvoje a podpory svých makléřů. A ti jsou pak výborně připraveni pro poskytování špičkových služeb svým zákazníkům. Tím se kruh uzavírá, všichni jsou spokojeni… 

Do značné míry to usnadňuje značka, pod kterou děláme: RE/MAX je jednoznačně největší realitní síť. Celosvětově i v Česku. S téměř již 50 letým know-how z náročného trhu v USA. V Česku s odstupem nejznámější realitní značka, která si zakládá na etice a férovosti svého podnikání, které musí být výhodné pro všechny – centrálu, kanceláře, makléře a především zákazníky. Jen tak lze budovat dlouhodobý úspěšný business a zde jsou si toho všichni velmi dobře vědomi.

Bude nám potešením s vámi podiskutovat o vašich potřebách v oblasti realit a garantujeme, že budete s našimi službami - pokud se pro nás rozhodnete - spokojeni!

Napiště nám, co pro vás můžeme udělat a my se vám obratem ozveme!

 

*
*
*
*
*
lname: fname:

O RE/MAX Česká republika

Mise RE/MAX ČR

Stavíme na celosvětovém úspěchu společnosti RE/MAX v obchodu s nemovitostmi. Strategicky a dlouhodobě budujeme silnou pozici této společnosti v České republice.

Vysokou profesionalitou a etikou našich makléřů a kanceláří překonáváme očekávání zákazníků a pozitivně ovlivňujeme způsob obchodování na českém realitním trhu.

Spolu s našimi partnery, dodavateli a akcionáři tvoříme silný tým, který má společný zájem maximálně uspokojovat potřeby zákazníků v obchodu s nemovitostmi.

Budujeme dlouhodobé a korektní vztahy s našimi zákazníky, místní komunitou, obchodními partnery a kolegy, protože lidé a mezilidské vztahy jsou pro nás v obchodě mimořádně důležité.

Hodnoty RE/MAX ČR

  • Dbáme na to, aby každý profitoval: zákazníci, makléři, majitelé i akcionáři – to je jediná cesta k trvalému a úspěšnému růstu.
  • Víme, že lidé jsou to nejdůležitější – každý problém se dá vyřešit, jestliže existuje tým těch správných lidí a přátel.
  • Garantujeme našim zákazníkům vysoce etické chování tím, že jednáme v souladu s RE/MAX Etickým kodexem a RE/MAX Reklamačním řádem.
  • Zaměřujeme se na potřeby našich zákazníků a řídíme se principy RE/MAX Zaručené spokojenosti zákazníků.
  • Dbáme na to, aby byl růst generován znalostmi a profesionalitou, proto se v obchodování řídíme RE/MAX Profesionálními prodejními standardy.
  • Zaměřujeme se na jednoduchost, jasnou zodpovědnost a rychlost realizace prostřednictvím sdílení a opakovaného využití informací a zkušeností, protože dlouhodobě mohou na trhu obstát a vítězit jen ti rychlí.
  • S našimi kolegy a partnery jednáme vždy s důvěrou, úctou a respektem a budujeme vztahy založené na otevřené komunikaci, oddanosti a loajalitě.
  • Zaměřujeme se na perfektní realizaci těch správných věcí, protože víme, že někdy méně znamená více. Dbáme proto o podstatu věci, ne o prázdnou formu.