RE/MAX Prestige

VYMĚŇTE CHATU ZA APARTMÁN U MOŘE

Už vás nebaví jezdit každý víkend na stejné místo a sekat do nekonečna trávu?

Chcete se i přes zimu vyhřát v teplých krajích a přes léto, pokud tam zrovna nejste, apartmán u moře pronajímat a vylepšit tak návratnost své investice?

Ať už pro zakoupení nové nemovitosti použijete výnos z prodeje chaty či chalupy v Česku (s prodejem vám rádi pomůžeme!) nebo jakékoliv jiné prostředky, bude tato koupě pro Vás jedno z nejlepších životních rozhodnutí. 

​​​​​​

PROČ?

Koupě nemovitosti v Itálii bude výbornou volbou pro ty z vás, kteří milují nádhernou přírodu, historii, pohodové lidi, výbornou kuchyni a italský životní styl La Dolce Vita.

Výhodou koupě nemovitosti v Itálii je cenové rozpětí nemovitostí, začínajících od 20 000 € až po luxusní vily za několik milionů €. Pozitivem je i vzdálenost, kdy sever Itálie je dosažitelný za 8 hodin jízdy a i do vzdálenějších lokalit je vesměs možné dojet autem nebo se do většiny regionů dostanete přímými lety z Prahy.

Další výhodou je pestrost nabídky nemovitostí. Chcete apartmán na horách? ANO – to Itálie nabízí. Chcete apartmán nebo dům na Jaderském, Jónském, Tyrhénském a Ligurském pobřeží? ANO – to Itálie nabízí. Chcete apartmán nebo dům na ostrovech Sicílie, Sardinie, Ischia, Elba? ANO – to Itálie nabízí. Chcete luxusní vilu na některém z jezer jako je Lago di Garda, Lago Maggiore nebo Lago di Como? ANO – i to Itálie nabízí…

ITALSKÝ TRH S NEMOVITOSTMI

Italský trh s nemovitostmi se dostal v poslední době do povědomí zájemců o život v Itálii díky marketingu některých regionů, které nabízely nebo nabízejí nemovitosti za 1 €, aby nalákaly do vylidňujících se oblastí nové obyvatele. Itálie nabízí skutečně nepřeberné množství nemovitostí, které si můžete zakoupit dle vlastního vkusu, na místě, které se Vám líbí, kde nejste limitování žádnými podmínkami koupě; ne sice nutně za 1 € (ostatně tyto koupě jsou vesměs spojeny s dalšími podmínkami, které je třeba splnit), ale pořád, hlavně na jihu Itálie, za velmi zajímavé ceny.

​​​​​​
 

NAŠE SLUŽBY

Naše realitní kancelář vám díky naší specialistce Petře, s italštinou na úrovni rodilé mluvčí a perfektní znalkyni místních poměrů, může nabídnout širokou škálu služeb spojených s koupí nemovitostí v Itálii (od nemovitostí, které máme aktuálně v nabídce díky spolupráci s několika partnerskými italskými RK až po vyhledání nemovitosti na míru, průvodce celým procesem koupě nemovitosti, vč. legislativních postupů - více o tom zde). Naše výhoda je založená na znalosti realitního trhu v Itálii, na zmiňované znalosti italských reálií (několikaletý pobyt v Itálii) a na znalosti italského jazyka (to nám otvírá dveře tam, kde se bez italštiny prostě neobejdete).

Nechte si podrobně vysvětlit, jak vám při pořízení vaší nemovitosti v Itálii můžeme pomoci!

Kontakt: 

Petra Hadlová

certifikovaná makléřka/specialistka na Itálii

petra.hadlova@re-max.cz

(+420) 602 388 317

 

Zanechte nám váš kontakt a my se obratem ozveme!

*
*
*
*
*
phone: fullname: lname: fname: