RE/MAX Prestige
Ing. Daniela Šilhová

Ing. Daniela Šilhová Makléř

Kontaktovat Nemovitosti Ing. Daniela Šilhová je nezávislým podnikatelem podnikajícím na základě živnostenského listu, IČ 66059372.

Hodnocení klientů

0 1 2 3 4 5
5
Reference klientů

Informace o makléři

Chcete Vaši nemovitost PRODÁVAT nebo raději PRODAT?

Nabízím kvalitní realitní zastoupení v rámci širokého spektra služeb, tj.:

 

- prodej/koupě nemovitostí - tento proces zahrnuje prohlídku nemovitosti a stanovení  prodejní ceny, příprava prodeje,  profesionální prezentace (homestaging, foto, video, dron, matterport, technická dokumentace, půdorysy) pro následnou propagaci na internetu, využití dalších reklamních prostředků (plachty, letáky), zajištění prověřených prohlídek bez nutnosti přítomnosti zadavatele, hypoteční poradenství, příprava a realizace smluvní dokumentace s prověřenými advokátními kancelářemi,  zabezpečení  advokátní úschovy kupní ceny, vklad na katastr, předání nemovitosti  (pomoc s převody energií, daňové poradenství);

pronájem (prověření zájemců, smluvní dokumentace, předání nemovitosti);

- ocenění nemovitosti (ZDARMA provedu odhad tržní ceny).

Nabídka nemovitostí

Realizace

Reference

Se sluzbami pani maklerky Ing. Daniely Silhove jsem byla nadstandartne spokojena. Pro sve klienty toho dela dle meho nazoru o hodne vic, nez je jeji prace. Je velmi vstricna, sikovna, spolehliva, nemam ani malou vyhradu. Timto ji alespon muzu jeste jednou podekovat za sluzby.

Hodnocení: 5/5

Kontaktní formulář

*
*
*
*
fullname: lname: