RE/MAX Prestige

 

 

Byty za Prahou - Hlubočinka

Představujeme vám unikátní projekt BYTY ZA PRAHOU. Ten je tvořen 8 domy, z toho je 7 bytových. Osmý dům je určen pro občanskou vybavenost (restaurace + obchod) a obsahuje dalších 7 ateliérových bytů v podkroví. Všechny obytné domy jsou shodně řešené, mají 3 nadzemní podlaží a jsou nepodsklepené. Všechny disponují příslušenstvím ve formě předzahrádek (NP1), balkonů (NP2) nebo teras (NP3). Všechny se  vyznačují vysokými standardy jejich provedení, které poskytují ideální základ pro jejich dotvoření ve Váš dokonalý nový domov.

 

 

 

Hlubočinka

Nový bytový areál vyrůstá v v obci Hlubočinka, která se nalézá 10 km jihovýchodně od Prahy  a je již obklopena krásnou přírodou. Jedná se tedy o ideální kombinaci „venkovského“ bydlení s možností pohodlného každodenního dojíždění za prací nebo jinými aktivitami do hlavního města. Přímo v obci se nalézá školka, restaurace či sportovní areál. Kompletní občanskou vybavenost pak naleznete v blízké Jesenici (5 km) nebo Kamenici (3 km). Oblast nabízí velmi dobrou dopravní obslužnost (autobusem – zastávka přímo u bytů – na metro C za 30 minut, automobilem na okraj Prahy 10 km).                                                 

 

Krásná a klidná lokalita kousek od Prahy

 

 

Standardy

Nejen na úrovni exteriérů jsme se zaměřili na detail a kvalitu provedení. To jsou ty hlavní atributy bydlení, které budoucí obyvatelé zejména ocení. Příklad standardů, které můžete v rámci projektu očekávat: tepelně izolační trojsklo, které disponuje vynikající akustickou izolací. Podlahové el. topení k koupelnách, jinak jsou zdrojem tepla 2 plynové kondenzační kotle, umístěné v samostatné místnosti pro každý z domů. Byty  ve 3. nadzemním podlaží jsou vybaveny klimatizací. Velkoformátová moderní dlažba a obklady, vysoce kvalitní zařizovací předměty - vše je zaměřeno jak na vynikající kvalitu a estetiku, tak i na vysokou funkčnost a dlouhodobou trvanlivost.

 

 

Poloha

Příklady dostupných bytů

 

2+kk s předzahrádkou

2+kk s balkonem

2+kk s terasou

3+kk s terasou

 

 

 

Webové stránky projektu 

 

Kontakt: 

 

Pavel Šilha

majitel/ředitel RE/MAX Prestige

pavel.silha@re-max.cz

(+420) 605 945 005

 

Máte zájem o další informace? Zanechte nám kontakt a my se vám obratem ozveme:

*
*
*
*
*
fname: phone: